Serwis AGD

//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2019/03/serwis-agd.jpg

Ekspresowy Serwis to również kompleksowe usługi AGD.

Jeśli szukasz odpowiedniego fachowca z zakresu profesjonalnej i sprawnej naprawy sprzętu AGD w swoim domu, to dobrze trafiłeś. Wystarczy zgłosić się z problemem do naszej ekipy z Ekspresowego Serwisu, a my natychmiast zajmiemy się resztą. Niezależnie od tego czy jest to uszkodzona pralka, piekarnik, płyta indukcyjna, kuchenka elektryczna a nawet okap, świadczymy wysokiej jakości usługi naprawcze wszelkiego sprzętu AGD.

Gwarantujemy, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, a także wysokim umiejętnościom spełnimy wszelkie oczekiwania naszego Klienta, gdyż zależy nam na jego pełnym zadowoleniu. Szczególnie cenimy sobie profesjonalizm jak i pełną dyspozycyjność w wykonywanej przez nas pracy, dlatego warto skontaktować się właśnie z nami.

//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2019/03/Bez-nazwy-4_02.jpg

KUCHENKI ELEKTRYCZNE I OKAPY

 Jesteśmy świadomi, że bez sprawnej kuchenki elektrycznej trudno przygotować swój ulubiony posiłek.

Z tego względu oferujemy kompleksową naprawę kuchenek elektrycznych, a także okapów wszystkich marek, przez co gotowanie stanie się czystą przyjemnością.

Zależy nam na pełnym zadowoleniu Klienta, dlatego stawiamy na ekspresową naprawę, która jest możliwa dzięki posiadaniu przez nas dużego asortymentu części zamiennych wysokiej jakości.

zamów kontakt

//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2019/03/Bez-nazwy-4_06.jpg

PŁYTY I PIEKARNIKI

Jeśli zależy Ci na wygodnym i codziennym przygotowywaniu swoich ulubionych dań dla siebie lub całej rodziny to z całą pewnością potrzebujesz wysokiej jakości sprzętów w kuchni, które staną na wysokości każdego zadania.

W sytuacji awarii jakiegokolwiek urządzenia warto skontaktować się właśnie z nami.

Specjalizujemy się w naprawie sprzętów gospodarstwa domowego, do których można zaliczyć między innymi piekarniki oraz płyty indukcyjne bądź ceramiczne. Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu montażu, aby Klient mógł w pełni cieszyć się z wygody użytkowania swoich nowych sprzętów.

Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami z zakresu profesjonalnych napraw modułów elektronicznych do wszystkich typów płyt indukcyjnych oraz ceramicznych. Decydując się na nasz serwis Klient ma pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, włączając w to właściwy montaż nowej płyty i wbicie pieczątki do karty gwarancyjnej.,

zamów kontakt

//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2019/03/Bez-nazwy-4_04.jpg

PRALKI

Posiadanie pralki w domu to wspaniała wygoda, dopóki urządzenie działa tak jak należy. Niestety jednak pralka jak każde inne urządzenie gospodarstwa domowego, ulega eksploatacji, a także jest podatne na awarie i usterki.

Gdy tylko zauważysz problemy z pralką, natychmiast zaplanuj naprawę, aby ograniczyć ryzyko dalszych i poważniejszych uszkodzeń.

Niezależnie od specyfikacji problemu pralki warto powierzyć ją w ręce naszej doświadczonej ekipy technicznej, w celu kompleksowej naprawy i skutecznej likwidacji przyczyny usterki. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, z powodzeniem naprawiamy pralki wszystkich marek.

Doskonale wiemy, że niedyspozycyjność takiego sprzętu w domu może być kłopotliwa, dlatego w celu oszczędności czasu Klienta świadczymy usługi serwisowe z możliwość dojazdu pod wskazany adres.

zamów kontakt