Serwis ekspresów do kawy faema

Konserwacja i naprawa ekspresów FAEMA

Faema to włoska marka, która od wielu lat wiedzie prym w rozwoju profesjonalnych ciśnieniowych ekspresów do kawy na polskim jak i zagranicznym rynku. Obecnie firma może pochwalić się pokaźną ofertą wysokiej jakości modeli. Dzięki tak zróżnicowanym wyborze ekspresów pod względem parametrów technicznych, wielofunkcyjności, a także odmiennej i oryginalnej estetyki, Faema daje możliwość konsumentowi na wybór najwłaściwszego dla siebie sprzętu.

Nie od dziś wiadomo, że sztuka parzenia kawy nie jest łatwa, jednak korzystanie z nowoczesnych i indywidualnie dostosowanych ekspresów do potrzeb użytkownika sprawia, że nauka ta staje się prawdziwą przyjemnością, a także ucztą dla zmysłów. Ważnym elementem każdej gastronomii jest jakość serwowanej przez nią kawy, bez względu na to czy jest to “mała czarna”, ristretto czy cappuccino. Przy użyciu profesjonalnego ekspresu marki Faema, idealnie aromatyczna kawa stanie się wizytówką każdej kawiarnii.

Zdajemy sobie sprawę jak ważną funkcję w organizacji całego dnia stanowi kawa, dzięki której przebrnięcie przez trudy codzienności staje się o wiele łatwiejsze. Oferujemy więc kompleksowe usługi serwisowe ekspresów do kawy Faema, w tym napraw i precyzyjnych prac konserwacyjnych w celu utrzymania urządzenia w idealnym stanie nawet przez długie lata użytkowania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego zachęcamy do współpracy z nami. Dokładamy wszelkich starań, aby stanąć na wysokości każdego postawionego nam zadania. Satysfakcja Klienta ze świadczonych przez nas usług to wizytówka naszej firmy.

Zadzwoń a pomożemy rozwiązać Twój problem
z Twoim ekspresem do kawy
FAEMA- +48 504 138 837

Albo napisz do nas a to my skontaktujemy się z Tobą:

    Formularz kontaktowy