Serwis ekspresów do kawy delonghi

Konserwacja i naprawa ekspresów DELONGHI

Delonghi to marka, która doskonale zna się na parzeniu prawdziwie włoskiej kawy. Firma ta od ponad 100 lat z powodzeniem świadczy swoje usługi w wielu domach i gastronomiach na całym świecie. Ekspresy do kawy to linia wiodących produktów w ofercie tej firmy.

Ich urządzenia to nie tylko wygoda użytkowania ale i okazja do wydobycia idealnie głębokiego aromatu parzonej kawy, która sprawi że przeniesiemy się do prawdziwej włoskiej kawiarnii.  Przygotowanie perfekcyjnego cappuccino, espresso, latte czy ristretto nigdy wcześniej nie było takie proste. Wystarczy zaledwie jeden przycisk, aby przygotować swoją ulubioną czarną bądź mleczną kawę o nienagannych proporcjach bazy i mleka. Dzięki inteligentnemu systemowi wbudowanemu we wszystkie ekspresy marki Delonghi, urządzenie zapamięta spersonalizowane ustawienia użytkownika.

Tak jak produkty marki Delonghi, nasza ekipa techniczna stawia na nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Jesteśmy serwisem, który od wielu lat z powodzeniem świadczy usługi naprawy i konserwacji ekspresów do kawy każdego typu. Bardzo cenimy w swojej branży profesjonalizm, dlatego dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług napraw pogwarancyjnych, zalecamy regularne serwisowanie ekspresów, gdyż jest to najlepszy sposób na utrzymanie sprzętu w dobrym stanie przez długie lata. Zachęcamy więc do współpracy, ponieważ nienagannie zaparzona kawa o poranku to gwarancja udanego dnia.

Zadzwoń a pomożemy rozwiązać Twój problem
z Twoim ekspresem do kawy
delonghi - +48 504 138 837

Albo napisz do nas a to my skontaktujemy się z Tobą:

    Formularz kontaktowy