Serwis ekspresów do kawy lacimbali

Konserwacja i naprawa ekspresów LA CIMBALI

La Cimbali to prawdziwa włoska legenda wśród producentów ekspresów do kawy. Działalność jednego z największych gigantów produkcji tego typu urządzeń na rynku datuje się na 1912 rok. Misją firmy jest przede wszystkim bycie o krok do przodu przed konkurencją, oferując innowacyjne produkty najwyższej jakości, co ma mieć odzwierciedlenie w profesjonalnie parzonej kawie.

Parzenie kawy bywa niezwykłą nauką i także sztuką, a przekształcenie sztuki na zawód bywa niezwykle trudne bez posiadania odpowiednich umiejętności i narzędzi. Z tego względu ekspresy marki La Cimbali wzbogacane są w najnowocześniejsze i funkcjonalne rozwiązania, które sprawią że każdy będzie mógł przygotowywać idealną kawę w swoim domu lub gastronomii.  Ofertę firmy stanowią profesjonalne ekspresy niestrudzenie funkcjonujące od 1930 roku w kawiarniach i mieszkaniach całego świata. Maszyny te szczególnie znane są z oryginalnych i skutecznych rozwiązań technologicznych, wyznaczających rynkowe standardy.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie naprawy i serwisu ekspresów do kawy La Cimbala, świadczone na najwyższym poziomie. Dzięki sumiennie zdobywanemu przez nas doświadczeniu w zakresie prac z urządzeniami tej firmy gwarantujemy, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów względem ekspresów do kawy. Zalecamy regularne oraz profesjonalne serwisowanie tego typu urządzeń, ponieważ jest to najlepszy sposób na utrzymanie ekspresu w dobrym stanie przez długie lata. Z tego względu gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą ekipą techniczną.

Zadzwoń a pomożemy rozwiązać Twój problem
z Twoim ekspresem do kawy
lacimbali- +48 504 138 837

Albo napisz do nas a to my skontaktujemy się z Tobą:

    Formularz kontaktowy