Serwis ekspresów do kawy philips

Konserwacja i naprawa ekspresów PHILIPS

Coraz częściej w domach można zauważyć ekspres do kawy, który zaczyna być traktowany jako podstawowe wyposażenie nowoczesnej kuchni. Nic w tym dziwnego, ponieważ dzięki tak łatwemu w obsłudze urządzeniu, błyskawicznie można przygotować idealnie orzeźwiające espresso lub aromatyczne cappuccino. Będąca zwolennikiem nowoczesnych i wielofunkcyjnych technologii, holenderska marka Philips, wyszła więc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym miłośnikom kawy.

Obecnie na rynku górują automatyczne ekspresy ciśnieniowe, które w dużej mierze wyręczają użytkowników w parzeniu głęboko aromatycznej kawy. Ekspresy marki Philips wyróżniają jednak łatwa obsługa oraz możliwość przygotowania wielu rodzajów tego napoju, począwszy od “małej czarnej”, a kończąc na subtelnym cappuccino z idealnie spienioną kremową pianką. Dzięki tak precyzyjnie zaparzonej kawie przy użyciu wybranego ekspresu marki Philips, każda chwila w domu stanie się wyjątkowa.

Aby jednak przedłużyć niepowtarzalne chwile z ekspresem do kawy Philips, zalecamy regularny serwis urządzenia, w celu utrzymania go w dobrym stanie, tak jak i stale nienagannie głębokiego aromatu parzonej kawy przez wiele długich lat. Zachęcamy więc do współpracy z nami, ponieważ od wielu lat z powodzeniem prowadzimy naprawy i prace konserwacyjne ekspresów każdego typu. W naszej branży cenimy sobie profesjonalizm i satysfakcję Klienta z użytkowania naprawionego ekspresu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu na przestrzeni wielu lat jak i stale rozwijanym umiejętnościom, gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w pogwarancyjnej naprawie ekspresów każdego typu.

Zadzwoń a pomożemy rozwiązać Twój problem
z Twoim ekspresem do kawy
PHILIPS - +48 576 138 837

Albo napisz do nas a to my skontaktujemy się z Tobą:

  Formularz kontaktowy


  Serwis ekspresów do kawy Philips Saeco – co robić, gdy ekspres odmówi posłuszeństwa?

  Kawa to napój, który z powodzeniem można uznać za kultowy. Swoim bogatym smakiem i głębokim aromatem kawa zyskała wielu wielbicieli na całym świecie. Nie jest to jednak zwykły napój, którym gasimy pragnienie. Może być pretekstem do spotkania z przyjaciółmi przy pogaduszkach lub wyciągnięcia sympatii na randkę, akcentem umilającym relaksujące popołudnie przy książce czy paliwem, dzięki któremu jesteśmy w stanie przetrwać ciężki dzień w pracy. Pobudzający napar z ziaren kawowca doczekał się wielu odsłon. Espresso, latte macchiato, lungo, cappuccino, americano – to zaledwie kilka przykładów wersji tego popularnego napoju. Każdy jest w stanie znaleźć odpowiedni typ dla siebie, zarówno osoby lubiące poczuć mocnego kofeinowego kopa, jak i te preferujące subtelny, delikatny smak kawy z aksamitną mleczną pianką.

  //ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2021/11/barista-gd9bd90f34_1920.jpg
  //ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2021/11/preparing-g563267a18_1920.jpg

  Ekspresy do kawy Philips Saeco – wysoka jakość i łatwość obsługi

  Na rynku znajdziemy całe mnóstwo ekspresów do kawy. Urządzenia te występują w rozmaitych wariantach – różnią się m.in. wyglądem, stopniem zaawansowania oraz ceną. Możemy trafić na ekspresy różnych marek, zarówno od znanych i lubianych producentów, jak i od mniejszych i nie tak popularnych firm. Wybór odpowiedniego sprzętu zależy od tego, jakim budżetem dysponujemy oraz na czym zależy nam najbardziej. Jeśli nie przeszkadza nam samodzielne mielenie kawy w młynku i własnoręczne spienianie mleka do cappuccino, powinien nas zadowolić średnio zaawansowany ekspres z niższej półki cenowej. Jeśli jednak szukamy bardziej zaawansowanego technicznie produktu, który po naciśnięciu jednego przycisku na wyświetlaczu automatycznie przygotuje dla nas upragnioną kawę, a my będziemy musieli jedynie podstawić filiżankę – zakup z pewnością pochłonie więcej pieniędzy. Jednak wraz ze wzrostem ceny podniesie się też jakość napoju i komfort użytkowania. Ekspresy do kawy firmy Philips oferują sprzęt najwyższej jakości i jeśli zależy nam na wybornej kawie i łatwości obsługi ekspresu, powinniśmy poszukać urządzeń właśnie tej marki. Korzystają z nich nie tylko domowi kawosze – sprzęt ten wybierają właściciele firm i lokali gastronomicznych, co najlepiej świadczy o zaufaniu, jakim cieszy się marka Philips.

  Odpowiednia konserwacja ekspresów do kawy – klucz do sprawnego działania sprzętu

  Ekspres do kawy, podobnie jak każde urządzenie AGD, z czasem się zużywa – zwłaszcza, jeśli jest często i intensywnie eksploatowany. W pewnym momencie może się okazać, że ekspres nie działa tak dobrze jak wcześniej – smak kawy nie jest już zadowalający, a mleko nie pieni się odpowiednio. Może się również zdarzyć, że sprzęt w ogóle odmówi posłuszeństwa. Jak uniknąć podobnych nieprzyjemności? Przede wszystkim należy eksploatować ekspres we właściwy sposób i wykorzystywać go zgodnie z przeznaczeniem. Czynności konserwujące, takie jak regularne czyszczenie i opróżnianie pojemnika na fusy, powinny być wykonywane regularnie. Jeśli natomiast zauważymy nieprawidłowości w działaniu urządzenia, powinniśmy baczniej przyjrzeć się problemowi. Zbyt głośne działanie, obniżenie jakości smaku napoju czy słabe ciśnienie spieniacza mleka – te wszystkie objawy mogą być efektem wewnętrznej usterki ekspresu. W takich sytuacjach powinniśmy reagować jak najszybciej, żeby mała usterka nie zamieniła się w poważną i kosztowną w naprawie awarię. Na szczęście nie musimy znać się na wszystkim – w takich sytuacjach pomóc może serwis ekspresów Philips. Profesjonaliści zajmą się naszym ekspresem, podejmując się naprawy i konserwacji sprzętu.

  https://ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2021/11/coffee-g44783d654_1920-700x700.jpg
  //ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2021/11/espresso-g5b13669b7_1920.jpg

  Serwis ekspresów do kawy – jak wygląda procedura naprawy urządzeń do parzenia kawy?

  Proces naprawy i konserwacji ekspresu składa się z kilku czynności. Pierwszym etapem jest diagnostyka. Specjalista uruchamia urządzenie i bacznie obserwuje jego działanie, skupiając się na odstępstwach od normy. Następnie ekspres jest rozbierany na części, żeby serwisant mógł przeanalizować jego wnętrze i sprawdzić, czy wszystkie części działają bez zarzutu, kontrolując też poziom ich zużycia. Dzięki temu jest w stanie znaleźć problem i zaplanować proces naprawy. Kiedy już technik uzyska komplet danych, przystępuje do spisania protokołu diagnostycznego i kosztorysu, a następnie kontaktuje się z klientem, żeby przekazać mu wszystkie informacje. Jeśli właściciel ekspresu zaakceptuje warunki, serwisant bierze się do pracy – wymienia uszkodzone części, usuwa usterki i doprowadza sprzęt do stanu używalności. Potem wystarczy złożyć go na nowo. Jednak to nie koniec procedury – naprawione ekspresy są testowane pod kątem prawidłowości działania, a jeśli wszystko jest sprawne i funkcjonuje bez zarzutu, serwisant wykonuje jeszcze czyszczenie chemiczne i konserwację urządzenia. Dopiero wtedy kończy się praca, a sprzęt może być odesłany do klienta. Jeśli chodzi o czas trwania serwisu, naprawa ekspresów trwa średnio od czterech do dziesięciu dni roboczych. W tym czasie nałogowi kawosze muszą sobie radzić inaczej.

  Aby cieszyć się ekspresem do kawy możliwie jak najdłużej, należy więc pamiętać o regularnym serwisowaniu, przy czym ważna jest informacje, że ekspresy kolbowe wymagają konserwacji około czterech razy do roku, z kolei ekspresy automatyczne wystarczy na ogół wysyłać do serwisu raz w roku.

  4.8/5 - (1388 votes)