Serwis ekspresów do kawy jura

Naprawa ekspresów JURA

Ekspresy Jura

Innowacyjność, wysoka jakość, niezawodność, precyzja i zrównoważony rozwój to cechy jakimi może poszczycić się szwajcarska firma JURA. Przedsiębiorstwo to dodatkowo wyróżnia specjalna oferta ekspresów do kawy klasy Premium, które pozwalają na przygotowanie perfekcyjnego napoju o niepowtarzalnie głębokim aromacie parzonych ziaren. Osiągnięcie najlepszej jakości kawy przy zaledwie jednym wciśnięciu przycisku to cecha charakterystyczna ekspresów marki JURA.

Dzięki opracowaniu własnego i nowatorskiego procesu impulsowego parzenia ( P.E.P.®) szwajcarska firma dorównuje największym gigantom w produkcji profesjonalnych ekspresów do kawy. Patent ten polega na uzyskiwaniu najwyższego stopnia głębokości aromatu przy nawet najszybciej przyrządzanych codziennie napojach kawowych. Firma JURA wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, dlatego produkty zostały zaprojektowane z myślą o prostej i wręcz intuicyjnej obsłudze przy zachowaniu nienagannej estetyki, od lat cieszącej się dużą popularnością na światowym rynku.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie naprawy i serwisu ekspresów do kawy Jura, świadczone na najwyższym poziomie. Dzięki sumiennie zdobywanemu przez nas doświadczeniu w zakresie prac z urządzeniami tej firmy gwarantujemy, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów względem ekspresów do kawy. Zalecamy regularne oraz profesjonalne serwisowanie tego typu urządzeń, ponieważ jest to najlepszy sposób na utrzymanie ekspresu w dobrym stanie przez długie lata. Z tego względu gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą ekipą techniczną.

 

Młynek do kawy JURA

 

                      

Młynki w ekspresach Jura są niezawodne. Każdy ekspres Jury posiada wbudowany młynek z żarnami stalowymi. Młynki te nie należą do cichych podzespołów ale nadrabiają jakością. Jura posiada 2 rodzaje młynków, starszego typu ze standardowym rozstawem noży i nowego typu z większą ilością noży. Młynki te różnią się ilością noży co przekłada nam się na krótszy czas mielenia w przypadku młynka nowego typu Aroma plus. Ze względu na metalowe żarna,możemy precyzyjnie ustawić grubość mielenia na przepyszne espresso.

 

Zespół zaparzający JURA

 

Zespół parzenia Jura jest bardzo udaną jednostką. W ekspresach Jura zespół zaparzający jest zamontowany w ekspresach na stałe bez możliwości wyjęcia przez użytkownika. Zaparzacz Jura został tak zaprojektowany aby nie trzeba było wyjmować co chwilę do czyszczenia. Szacuje się,że ze względu na samoczyszczenie zespołu parzenia, konserwacja zespołu zaparzającego Jura powinna odbywać się po 10 000 cyklach parzenia kawy.

 

Spienianie mleka JURA

 

           

W ekspresach jura, występują 2 rodzaje spieniaczy: spieniacz ręczny w starszych już modelach i spieniacz automatyczny z podziałem na one touch. Dysze spieniające w Jurach cieszą się bezawaryjnością jeśli mówimy o podzespołach z jakich zostały zbudowane. System spieniania mleka Fine Foam zadowoli każdego wymagającego użytkownika. Mleko w ekspresach Jura jest idealnie napowietrzone co daje nam gęstą i gorącą piankę. Funkcja One Touch jest to funkcja za pomocą, której zrobimy kawę mleczną poprzez naciśnięcie jednego przycisku.

 

Menu ekspresów JURA

                                     

Jura od zawsze projektowała proste i czytelne menu. W starszych ekspresach występowały przyciski i pokrętła. W tym momencie ekspresy Jury posiadają czytelne kolorowe wyświetlacze z panelem dotykowym lub pokrętłem. Panele LCD są bardzo dopracowane i nie sprawiają kłopotów przy chociażby dużej ilości pary. Menu jest bardzo czytelne i proste dla użytkownika. Kolorowe ikony kaw przyciągają i cieszą oko.

 

Zadzwoń a pomożemy rozwiązać Twój problem
z Twoim ekspresem do kawy
JURA- +48 576 138 837

Albo napisz do nas a to my skontaktujemy się z Tobą:

    Formularz kontaktowy


    4.9/5 - (283 votes)