Serwis ekspresów do kawy jura

Konserwacja i naprawa ekspresów JURA

Innowacyjność, wysoka jakość, niezawodność, precyzja i zrównoważony rozwój to cechy jakimi może poszczycić się szwajcarska firma JURA. Przedsiębiorstwo to dodatkowo wyróżnia specjalna oferta ekspresów do kawy klasy Premium, które pozwalają na przygotowanie perfekcyjnego napoju o niepowtarzalnie głębokim aromacie parzonych ziaren. Osiągnięcie najlepszej jakości kawy przy zaledwie jednym wciśnięciu przycisku to cecha charakterystyczna ekspresów marki JURA.

Dzięki opracowaniu własnego i nowatorskiego procesu impulsowego parzenia ( P.E.P.®) szwajcarska firma dorównuje największym gigantom w produkcji profesjonalnych ekspresów do kawy. Patent ten polega na uzyskiwaniu najwyższego stopnia głębokości aromatu przy nawet najszybciej przyrządzanych codziennie napojach kawowych. Firma JURA wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, dlatego produkty zostały zaprojektowane z myślą o prostej i wręcz intuicyjnej obsłudze przy zachowaniu nienagannej estetyki, od lat cieszącej się dużą popularnością na światowym rynku.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie naprawy i serwisu ekspresów do kawy Jura, świadczone na najwyższym poziomie. Dzięki sumiennie zdobywanemu przez nas doświadczeniu w zakresie prac z urządzeniami tej firmy gwarantujemy, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów względem ekspresów do kawy. Zalecamy regularne oraz profesjonalne serwisowanie tego typu urządzeń, ponieważ jest to najlepszy sposób na utrzymanie ekspresu w dobrym stanie przez długie lata. Z tego względu gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą ekipą techniczną.

Zadzwoń a pomożemy rozwiązać Twój problem
z Twoim ekspresem do kawy
JURA- +48 504 138 837

Albo napisz do nas a to my skontaktujemy się z Tobą:

    Formularz kontaktowy