Serwis ekspresów do kawy Siemens

Naprawa ekspresów Siemens

Ekspres Siemens

Jeśli należycie Państwo do grona miłośników idealnie zaparzanej kawy, to z pewnością nie przejdziecie obojętnie obok oferty ekspresów do kawy marki Siemens. Produkty te są idealnym odzwierciedleniem nienagannej jakości niemieckiej, która spełni nawet największe oczekiwania. Aromatyczna kawa przygotowana w zarówno wielofunkcyjnym jak i prostym w obsłudze ekspresie Siemens to prawdziwa uczta dla koneserów. Bez względu na to czy jesteśmy amatorami bądź zawodowymi baristami, nasze espresso, ristretto, cappuccino lub latte macchiato wyjdzie za każdym razem tak samo idealnie.

Ekspresy zostały wyposażone w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym uzyskamy głęboki aromat zaparzanych ziaren kawy w zaledwie kilka sekund. Na uwagę zasługuje tutaj również dbałość o zachowanie czystości i higieny w ciągu całego procesu przygotowania napojów, możliwą dzięki inteligentnym systemom czyszczenia parą

Tak jak w produktach marki Siemens, w swojej pracy cenimy sobie profesjonalizm i precyzję w każdym detalu. Doskonale wiemy jak ważna w organizacji porządku dnia jest kawa, która pozwala na efektywne wypełnianie codziennych obowiązków ale i nie tylko. Kawa to również okazja na rozkoszowanie się każdą chwilą, która staje się dla nas wyjątkowa. Z tego też względu oferujemy kompleksowe usługi serwisu i napraw ekspresów do kawy każdego typu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki któremu specjalizujemy się w naprawie i pracach konserwacyjnych ekspresów marki Siemens. Dokładamy wszelkich starań, aby stanąć na wysokości każdego postawionego nam zadania, dlatego zachęcamy do współpracy.

 

Młynek do kawy Siemens

               

Wszystkie ekspresy Siemens posiadają w swojej budowie bardzo ciche młynki ceramiczne. Ta cecha bardzo wyróżnia tą markę w świecie ekspresów. Żarna ceramiczne są bardzo ciche lecz mniej trwałe niż metalowe. Jeżeli do młynka dostanie się ciało obce, musimy liczyć się z tym iż żarno ulegnie uszkodzeniu, co jest bardzo kosztowne.

 

Zespół zaparzający Siemens

                  

Jednostka parzenia Siemens jest bardzo udanym zespołem parzenia. Wszystkie części eksploatacyjne są demontowalne i łatwe w wymianie. Użytkownik jest w stanie sam przeprowadzić konserwację zespołu zaparzającego Siemens.

 

Spienianie mleka Siemens

           

Ekspresy Siemens posiadają 3 systemy spieniające. Pierwszym najpopularniejszym systemem jest dysza spieniająca z rurką wkładaną do pojemnika z mlekiem. Drugim systemem jest odłączany pojemnik mleka, do którego wlewamy mleko i montujemy w ekspresie. Trzecim systemem jest dysza spieniająca, którą zanurzamy w filiżance z mlekiem i włączamy kawę mleczną. Siemens posiada system autoMilk Clean, który czyści układ mleczny po każdej zrobionej kawie mlecznej.

 

Menu Siemens

                  

Menu w ekspresach Siemens jest chyba najbardziej rozbudowanym i przyciągającym oko menu w świecie ekspresów. Siemens od dawna stosuje w swoich ekspresach wyświetlacze w panelu sterowania. Przeskokiem w ekspresach są duże dotykowe,kolorowe wyświetlacze, które nadają ekspresom uroku. Każdy przycisk wyboru funkcji jest podświetlony.

Zadzwoń a pomożemy rozwiązać Twój problem
z Twoim ekspresem do kawy
BOSCH- +48 504 138 837

Albo napisz do nas a to my skontaktujemy się z Tobą:

    Formularz kontaktowy


    5/5 - (2 votes)