Philips to jedna z najstarszych znanych marek na świecie, z długą tradycją sięgającą 1891 roku, kiedy to Gerard Philips wyprodukował pierwsze żarówki elektryczne. Z biegiem czasu firma znacznie się rozwinęła i obecnie oferuje urządzenia do wszystkich dziedzin życia – od sprzętu AGD, telewizorów, sprzętu komputerowego po urządzenia medyczne.

Jakie rodzaje ekspresów naprawiamy? Ekspresy Philips Warszawa

Zajmujemy się naprawą kolbowych oraz automatycznych ekspresów do kawy, współpracujemy z najbardziej cenionymi markami w dziedzinie ekspresów do kawy, dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom szeroką gamę części zamiennych najwyższej jakości.

Zapewniamy profesjonalny serwis ekspresów do kawy najpopularniejszych marek.

Formy dostarczenia ekspresu Philips do naprawy – osobiście lub kurierem. Serwis Warszawa

Ekspresy serwisujemy wyłącznie w naszej siedzibie. Jest to podyktowane tym, że w warunkach domowych przeprowadzenie usługi na najwyższym poziomie jest z wielu powodów utrudnione. Jednym z pierwszych etapów serwisu jest diagnostyka ekspresu. Dopiero w jej toku technik dowiaduje się, jakie narzędzia będą mu potrzebne podczas naprawy właściwej. W przypadku naprawy u klienta najczęściej oznaczałoby to konieczność udania się do serwisu po konkretne części zamienne. Jako że swoje usługi oferujemy na terenie całej Polski, byłoby to skrajnie nieefektywne rozwiązanie. Innym powodem jest niemożliwość wykonania niektórych z usług u klienta (czyszczenie chemiczne ekspresu, diagnostyka wykonana w parku maszyn).

Zamiast tego, oprócz możliwości dostarczenia ekspresu osobiście, oferujemy możliwość dostarczenia ekspresu za pośrednictwem kuriera. Wystarczy uzgodnić termin oraz adres odbioru, a nasz kurier odbierze ekspres i dostarczy go do serwisu.

//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2021/11/espresso-g5b13669b7_1920.jpg
//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2021/11/coffee-g3369d2ea3_1920.jpg

Ile wynosi koszt serwisu? Naprawa ekspresów Philips Warszawa

Pierwszym etapem serwisu ekspresu do kawy jest diagnostyka, ta wykonywana jest bezpłatnie. Na jej podstawie oszacowywany jest koszt naprawy i do klienta należy decyzja, czy naprawa będzie kontynuowana, czy nie. Szacowany koszt naprawy przedstawiany jest w formie szczegółowego protokołu, dzięki czemu nasi klienci jeszcze przed naprawą wiedzą, ile zapłacą i za co. Nigdy nie zaskakujemy klientów kosztami naprawy po fakcie.

Cena za nasze usługi zależy od rodzaju ekspresu i wielkości problemu. Zawsze jednak staramy się, aby nasze ceny były jak najbardziej przystępne.

Co należy dostarczyć do naprawy wraz z ekspresem Philips

Aby dokonać kompleksowej naprawy i mieć pewność, że usterka została wyeliminowana, nasi technicy potrzebują kompletnego urządzenia, włącznie z urządzeniami peryferyjnymi (spieniacz, pojemnik na skropliny, pojemnik na mleko, dysza wody, pojemnik na wodę, przewód zasilający i tym podobne). Często to właśnie te dodatkowe elementy ekspresu stanowią źródło problemu.

Ważne, by wszystkie zbiorniki ekspresu były opróżnione w chwili oddawania ekspresu (woda, kawa, skropliny). Jeśli to możliwe, najlepiej zapakować ekspres w oryginalne pudełko, wtedy będziemy mieli pewność, że wszystkie komponenty są należycie zabezpieczone. W przypadku braku fabrycznego pudełka, warto dokładnie zabezpieczyć wszystkie elementy ekspresu.

Serwis ekspresów Philips krok po kroku. Jak wygląda naprawa ekspresu – Warszawa

Jak już wspomnieliśmy, diagnostyka ekspresu jest bezpłatna, to od niej nasi technicy rozpoczynają serwis. Za pierwszy etap diagnostyki można uznać samą rozmowę z klientem, ponieważ dzięki sporemu doświadczeniu nasi technicy często na podstawie przedstawionych przez nich informacji są w stanie określić, co prawdopodobnie jest przyczyną problemu, i wstępnie oszacować koszt naprawy. Po dotarciu do serwisu, naprawiane ekspresy do kawy są składane i uruchamiane. Technik obserwuje pracę ekspresu w celu poznania problemu. Kolejnym etapem diagnostyki jest obserwacja pracy poszczególnych elementów po zdjęciu obudowy ekspresu. Technik wnikliwie analizuje stan i działanie poszczególnych podzespołów, a następnie sporządza protokół zawierający informacje o tym, co w ekspresie wymaga naprawy i jaki będzie koszt tych usług. Następnie protokół jest przedstawiany klientowi. Jeśli ten nie zdecyduje się na zlecenie naprawy, technik ponownie złoży ekspres i zwróci go klientowi w takim samym stanie, w jakim ten trafił do serwisu. W przypadku gdy klient zleci dalszą naprawę, technik przystępuje do serwisu właściwego. Po skończonej naprawie, ekspres poddawany jest testom końcowym, co daje pewność, że usterka została wyeliminowana. Ostatnim elementem serwisu jest gruntowne czyszczenie chemiczne oraz użycie preparatów konserwujących w celu zwiększenia żywotności ekspresu i podniesienia sprawności użytkowej.

Dlaczego warto nas wybrać? Ekspresy do kawy Warszawa

Jesteśmy doświadczoną i rzetelną firmą, która zawsze stawia klienta na pierwszym miejscu. Gwarantujemy satysfakcję z naszej pracy i zawsze dążymy do zapewnienia doskonałego stosunku jakości do ceny.

Jeśli szukasz doświadczonych techników, którzy szybko i profesjonalnie naprawią Twój ekspres do kawy Philips, nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś! Mamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu ekspresów do kawy Philips. Gwarantujemy satysfakcję i doskonałe rezultaty w rozsądnych cenach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać bezpłatną wycenę oraz w celu uzyskania konkretnych informacji na temat tej formy dostarczenia ekspresu.

//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2021/11/machine-g3391516fe_1920.jpg
5/5 - (411 votes)