Serwis ekspresów do kawy Melitta

Naprawa ekspresów Melitta

Ekspres Melitta

Ekspresy Melitty to przede wszystkim solidna i bezawaryjna niemiecka konstrukcja. Melitta to ekspres zdecydowania dla wymagających smaku koneserów kawy. Oprócz parzenia wspaniałej kawy cechują je również ekskluzywny design. W niektórych modelach został zastosowany system Automatic Bean Select, jest to funkcja za pomocą, której mamy możliwość wsypania 2 rodzajów kaw do pojemnika kawy ziarnistej. Podczas parzenia ulubionej kawy mamy możliwość wyboru z którego zasobnika ekspres ma zaciągnąć kawę. Ekspresy Melitta objete są 3 letnią gwarancją producenta.

 

 

Młynek do kawy Melitta

      

Młynek Melitta jest zbudowany z solidnej trwałej przekładni mechanicznej oraz stalowych stożkowych żaren. Młynek pozwala nam na bardzo drobne ustawienie grubości mielenia co w efekcie daje nam wspaniałe aromatyczne espresso. Każdy młynek w ekspresie Melitta jest w obudowie okryty specjalną wygłuszającą gąbką co znacznie zmniejsza hałas podczas mielenia kawy. Młynki te cieszą się bezawaryjnością.

 

Zespół zaparzający Melitta

Jednostka parzenia w ekspresach Melitta jest jednostką bardzo zbliżoną do zespołu parzenia firmy Nivona. Zaparzacz w ekspresach Melitta jest wyciągalny, więc użytkownik ma możliwość samodzielnego przeczyszczenia bądź konserwacji. Jednostki te są bardzo trwałymi podzespołami. Elementy eksploatacyjne są łatwo wymienialne i przede wszystkim dostępne na rynku. Pamiętajmy aby co tydzień wyciągać zespół parzenia i przepłukiwać pod wodą bierzącą.

 

Spienianie mleka Melitta

                         

Melitta zazwyczaj posiada w swoich ekspresach system One Touch i wylewkę All-in-one. Funkcje te pozwalają nam na przygotowanie kaw mlecznych za pomocą 1 przycisku, bez konieczności zmiany miejsca filiżanki, ponieważ woda,kawa, mleko wydobywają się w jednym miejscu. Dzięki zastosowaniu parowego i wodnego czyszczeniu układu mlecznego cała droga mleka zostaje higienicznie wyczyszczona. Dysza spieniająca to bardzo prosta konstrukcja gdzie użytkownik bez problemu jest ją w stanie sam rozebrać i wyczyścić mechanicznie. Oprócz dyszy spieniającej z wężykiem, Melitta w swojej ofercie posiada specjalny dzbanek do mleka.

 

Menu Melitta

 

                  

Interfejs ekspresów Melitta jest bardzo intuicyjny. W starszych modelach zastosowano wyświetlacze wraz z przyciskami mechanicznymi do wyboru opcji. W nowszych modelach stosowane są kolorowe wyświetlacze z przyciskami mechanicznymi bądź sensorem dotykowym. Wszystkie informacje o konieczności czyszczenia wyświetlane są automatycznie co pozwala nam na systematyczne utrzymywanie czystości.

 

Zadzwoń a pomożemy rozwiązać Twój problem
z Twoim ekspresem do kawy
Melitta- +48 576 138 837

Albo napisz do nas a to my skontaktujemy się z Tobą:

    Formularz kontaktowy


    4.8/5 - (532 votes)