//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2020/01/serwis-ekspresów-głowna.jpg

Oferujemy państwu serwis pogwarancyjny ekspresów wszystkich wiodących marek.

Wszelkie usługi naprawcze ekspresów zaczynają się od przekazania nam wadliwego urządzenia przez Klienta. Jeśli jednak nie ma on możliwości doręczenia go osobiście, służymy pomocą w postaci dojazdu własnego pod wskazany adres. W chwili dostarczenia sprzętu w nasze ręce, rozpoczynamy diagnozę poprzez otworzenie ekspresu i przyjrzeniu mu się z bliska, w celu wykrycia i rozpoznania usterki przy jednoczesnym sprawdzeniu całkowitej kondycji urządzenia. Po wykryciu usterki nasza wykwalifikowana kadra techniczna przygotowuje dokument w postaci kosztorysu, zawierający obliczenia przewidywanych wydatków w związku z naprawą. Następnie kontaktujemy się z właścicielem problematycznego sprzętu w celu przedstawienia i omówienia kosztów serwisu, a po uzyskaniu zgody klienta, przystępujemy do naprawy ekspresu. Wszystkie zużyte części zostaną wymienione i świeżo nasmarowane, aby uniknąć problemów w przyszłości. Bardzo cenimy sobie staranność i profesjonalizm świadczonych przez nas usług, dlatego po naprawieniu każdego ekspresu, dokładnie go oczyszczamy z zewnątrz jak i wewnątrz. Zalecamy regularny oraz profesjonalny serwis, ponieważ jest to najlepszy sposób na utrzymanie ekspresu w dobrym stanie.

//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2019/03/27889119_s.jpg

INSTALACJE

W kwestii wątpliwości co do uruchomienia i sposobu użytkowania konkretnego modelu ekspresu do kawy, służymy klientowi naszym wieloletnim doświadczeniem. Wystarczy się z nami skontaktować, a my udzielimy wszelkich niezbędnych informacji w zakresie instruktażu oraz podłączenia profesjonalnych bądź domowych ekspresów do wody bieżącej.

NAPRAWY POGWARACYJNE

Oferujemy Państwu serwis pogwarancyjny ekspresów do kawy. Dzięki zdobytemu w ciągu wielu lat doświadczeniu, dysponujemy wiedzą i umiejętnościami w zakresie kompleksowej naprawy ekspresów automatycznych, kolbowych jak i profesjonalnych przeznaczonych do pracy w dużych gastronomiach.

Jesteśmy przekonani, że wyróżnia nas profesjonalizm, czego dowodem są starannie serwisowane przez naszą ekipę techniczną urządzenia. Każdy dostarczony w nasze ręce ekspres jest traktowany w sposób indywidualny, ponieważ zależy nam na świadczeniu wysokiej jakości usług.

serwis ekspresów warszawa
//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2019/03/89127008_s.jpg

PRZEGLĄDAY OKRESOWE

Uważamy, że przegląd okresowy jest nieodłącznym działaniem konserwacyjnym każdego urządzenia, aby móc utrzymać go w nienagannym stanie. Wszystkie sprzęty AGD w wyniku eksploatacji ulegają awariom, dlatego należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. Dzięki takiej usłudze skutecznie przedłużymy żywotność ekspresu jak i utrzymamy aromatyczny smak kawy na najwyższym poziomie.

Nie należy więc unikać takich przeglądów okresowych oraz prac konserwacyjnych, ponieważ zwlekanie z nimi może wiązać się z pogorszeniem jakości parzonej kawy, a w najgorszym przypadku do nieodwracalnego uszkodzenia ekspresu, co może wiązać się z niebezpiecznymi awariami dla zdrowia użytkownika takiego sprzętu.

RENOWACJA EKSPERESÓW

Każdy, bez względu na przeznaczenie ekspresu do kawy, chciałby korzystać z niego w sposób nieprzerwany i nienaganny. Dzięki świadczonym przez nas usługom renowacji jest to możliwe. Dokładamy wszelkich starań, aby odtworzyć okres świetności urządzenia i w ciągu całego okresu użytkowania wyglądało i funkcjonowało jak nowe, pomimo jego dotychczasowej eksploatacji.

//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2019/03/46983405_s.jpg
//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2019/03/Bez-nazwy-2_03.jpg
//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2019/03/Bez-nazwy-2_05.jpg
//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2019/03/Bez-nazwy-2_07.jpg
//ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2019/03/Bez-nazwy-2_09.jpg