Serwis ekspresów do kawy gaggia

Konserwacja i naprawa ekspresów GAGGIA

Gaggia to producent profesjonalnych urządzeń szczególnie uwielbianych przez miłośników kawy z Italii. Mowa tutaj o wysokiej jakości ekspresach automatycznych i ręcznych, a także wielofunkcyjnych młynkach do kawy, których niezastąpione działanie można przyuważyć w domach i w gastronomiach.


Firma ta od prawie 100 lat doskonali swoje produkty, czego dowodem jest legendarny model Orione 1G-U, zaprojektowany specjalnie dla Michaela Jacksona w latach 70’ ubiegłego wieku. Dziś, firma Gaggia może poszczycić się wysoką jakością, a także mistrzowską precyzją wykonania. Bez względu na to czy jesteśmy zawodowym baristą lub amatorem, ekspresy włoskiej firmy Gaggia są wprost stworzone do parzenia aromatycznej kawy przez każdego, kto zapragnie prawdziwej dawki niepowtarzalnego włoskiego napoju. Niebanalna stylistyka urządzenia w połączeniu z duża funkcjonalnością to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Jednak nawet najlepszy sprzęt ulega eksploatacji, narażając się na poważne awarie i usterki. Doskonale wiemy jak trudno zacząć każdy poranek bez orzeźwiającej dawki aromatycznej kawy. Z tego względu od ponad 7 lat świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie serwisowania zarówno ekspresów do kawy Gaggia, przeznaczonych do profesjonalnego użytku, jak i również tych o przeznaczeniu domowym czy biurowym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestii napraw tego typu urządzeń, dlatego oferujemy kompleksowe naprawy niemal wszystkich ekspresów, a także ich precyzyjne czyszczenie i konserwację. Zależy nam na pełnej satysfakcji naszego Klienta, a także skutecznie naprawionego ekspresu, dlatego każde zlecenie realizujemy indywidualnie. W celu utrzymania ekspresu w dobrym stanie przez długie lata, zalecamy jego regularne serwisowanie. Nasza doświadczona ekipa techniczna jest do dyspozycji Klienta.

Zadzwoń a pomożemy rozwiązać Twój problem
z Twoim ekspresem do kawy
GAGGIA- +48 504 138 837

Albo napisz do nas a to my skontaktujemy się z Tobą:

    Formularz kontaktowy