SIEMENS SURPRESSO S65

Moc (W) 1300
Typ urządzenia Wolnostojący
Pojemność zbiornika na wodę (l) 1.8
Pojemność pojemnika na kawę (g) 250
Ciśnienie 15
Wymiary (szer x gł x wys) 245x273x480
Waga (kg)
Pozostałe dane
5/5 - (25 votes)

Ekspres S65 od swojego poprzednika S20, różni się tylko sterowaniem zaworu woda/para. W tym modelu występuje sterowanie elektroniczne a w S20 mechaniczne. Zamiast zaworu mechanicznego sterowanie strumieniem wody i pary odbya się elektronicznie za pomocą elektrozaworów. S65 est bardzo prostą maszyną, a zarazem rozbudowaną jeśli chodzi o klasyczne ekspresy automatyczne.  W swojej budowie posiada bojler aluminiowy, który bardzo szybko się nagrzewa. Ekspresy Surpresso mimo swojego wieku i prostego designu parzą bardzo aromatyczną kawę.

W tej maszynie mamy zarówno możliwość zmiany grubości mielenia kawy jak i szeroką skalę ustawiania ilości dozowania zmielonej kawy. Wymagający smakosze kawy będą na pewno zadowoleni z jakości parzonej kawy. Możemy parzyć  zarówno kawę czarną jak i mleczną. W tym modelu mamy możliwość podłączenia spieniacza ręcznego jak i automatycznego. Te modele Siemensa to bardzo dobra konstrukcja, którą można nazwać czołgiem.

Polecam ten ekspres ze względu na małą awaryjność i jakość parzenia kawy. Eksploatacja jak i serwisowanie tego ekspresu są bardzo tanie w porównaniu do większości ekspresów automatycznych.

5/5 - (25 votes)

Zapytaj o produkt