Ekspres Philips nie mieli kawy

4.4/5 - (14 votes)
https://ekspresowy-serwis.pl/wp-content/uploads/2022/04/mielenie-kawy-philips-600x400.png

Ekspres Philips nie mieli kawy

Wstajemy rano i nie możemy doczekać się zapachu świeżo zmielonej kawy. Nic nie pobudza z rana jak zapach kawy ze świeżo zmielonych ziaren. A co jeśli ekspres Philips nie będzie chciał z nami współpracować i nie będzie mielił kawy ?
Jeżeli po naciśnięciu przycisku z ulubioną kawą, ekspres nie będzie pobierał ziaren ale będzie słychać młynek, mamy do czynienia z uszkodzeniem młynka bądź zaklejeniem wysypki kawy.
Po długim użytkowaniu ekspresu znamy już jego kaprysy i odgłosy. Jeżeli ekspres podczas próby mielenia będzie wydawał głośniejsze dźwięki młynka i będzie można zaobserwować szybsze obroty mamy wtedy do czynienia z uszkodzoną przekładnią młynka gdzie czeka nas wymiana. Jeżeli zaś młynek będzie działał ciszej bądź wydawał takie same dźwięki jak dotychczas to mamy problem z zaklejeniem się żaren bądź zapchaniem wysypki. W celu próby udrożnienia przepustu mielonej kawy musimy zmienić grubość mielenia na największe jakie jest możliwe podczas załączonego młynka. Jeżeli ta operacja nie pomoże wtedy konieczna jest wizyta w serwisie.

4.4/5 - (14 votes)

Zobacz nasz BLOG